Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Çfarë ndodhi? Mbërrin ambulanca në ‘Ferma VIP’, banori niset me urgjencë drejt spitalit

po lexohet

Teksa luante volejboll, aktori Florian Agalliu ka dëmtuar këmbën në ‘Ferma VIP’.

Ambulanca mbërriti në ambientet e fermës dhe pasi u largua për të marrë ndihmën e specializuar mjekësore ai u kthye përsëri në fermë.

Pasi u rehatua në krevatin e tij në dhomën e gjumit, Flori tha se këshilla e mjekëve ishte që të mos lëvizë për 6 ditë.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm