Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Çfarë ndodhi? E pyeti për banoren e “BBVIP”, Blerando ironizon hapur moderatoren

po lexohet

Mbrëmjen e djeshme në “Post Big Brother VIP Kosova”, ishin të ftuar disa nga banorët më të përfolur të shtëpisë, ku ndër ta ishin 4 finalistët, Shqipe Hysenaj, Lumbardhi, Blerando dhe Edona James.

Një ndër pyetjet që iu drejtua Blerandos nga prezantuesja e emisionit Mbresa Hajrullahu ishte në lidhje me marrëdhënien që banori ka me Albën pas daljes nga shtëpia.

“A ke patur ndonjë kontakt me Albën?”– e pytei Mbresa, ndërsa Blerando tregoi se nuk ka pasur kontakte me ish-banoren.

Për shkak të një problemi në studio, prezantuesja nuk e dëgjoi përgjigjen e konkurentit dhe e pyeti atë sërish, megjithëse ai e ironizoi hapur Mbresën duke u shprehur se këtë pyetje mund t’ia bëjë edhe 3 herë.

Pjesë nga intervista:

Mbresa: Duam të dimë a ke patur ndonjë kontakt me Albën?

Blerando: Jo nuk kam patur kontakt.

Mbresa: A ke pasur sadopak kontakt me Albën?

Blerando: Mundesh të ma bësh edhe 3 herë pyetjen.

Mbresa: Urdhëro?

Blerando: 2 herë. A po e dëgjoni edhe ju apo vetëm unë?

Mbresa: Po pra të thashë a ke pasur kontakt me Albën. Të respektuam minutat, të respektuam pyetjet.

Blerando: Po edhe ty të respektova domethënë është e treta herë që ma bën këtë pyetje.

Mbresa: Këto janë pyetje që kanë ardhur prej publikut unë i kam parë dhe po t’i bëj ty.

Blerando: Të kuptoj po edhe unë dy herë tu përgjigja.

të fundit

Edhe banori i ri në BBVIP, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do të dalin fotot, kemi pasur një…

Silvi Forte, konkurrenti më i ri i Big Brother Vip 3, para se të futej në shtëpinë vip ka...

të ngjashëm