Monday, October 18, 2021

|

BallinaBotë

Botë

Nëse vaksinohesh, merr flas kupon për ta shpenzuar me prostitutat, vendimi i çuditshëm nga…

Një shtëpi publike në Vjenë ka gjetur një mënyrë origjinale për të nxitur fushatën e vaksinimit. Kështu shtëpia publike “Funpalast” vendosi të japë një kupon...

A kishte bashkëpunëtorë piloti grek në vrasjen e Carolinës? Hetimet zbulojnë gjithçka

Hetimet për vrasjen e 20-vjeçares Caroline Crouch në maj të këtij viti janë mbyllur. Nga hetimi rezulton se, i akuzuari, Babis Anagnostopoulos, nuk ka...

I akuzuar për dhunë ndaj ish-të dashurës, arrestohet reperi i njohur

Tyga është arrestuar për një krim të dhunës në familje pas akuzave për abuzim nga ish e dashura e tij, Camaryn Swanson. Departamenti i Policisë...

Vrau gruan e vari qenin! Një aktor i vërtetë, del audio e telefonatës së Babis pas krimit horror (VIDEO)

Vrasja e Caroline Crouch nga bashkëshorti i saj, Babis Anagnostopoulos vazhdon të trondisë popullin grek. Piloti vrau me duart e tij gruan, dhe stisi një...

“Një rrezik dhe kërcënim për familjen mbretërore”, zbulohet një tjetër sekret

Ndodhia e bërë publike në mediat e huaja në lidhje me Princin Andrew ka tronditur familjen mbretërore. Një grua ka pretenduar se është përdorur për...

Menjëherë sapo u vaksinua pësoi atak kardiak, mësuesja jep dëshminë tronditëse

Një mësuese për të mos humbur vendin e punës pranoi të vaksinohet me detyrim. Bëhet fjalë për një vajzë 30-vjeçare nga Greqia videoja e të...

Tronditëse, dy motrat abuzohen seksualisht dhe trafikohen nga nëna e tyre, të rejat rrëfejnë detajet shokuese: Ai më vuri dorën në…

Selaniku është tronditur nga një histori abuzimi brenda familjes e padëgjuar më parë. Dy motra të moshave 15 dhe 20-vjeç janë abuzuar seksualisht nga...

Me mustaqe, fustan dhe kofshën jashtë/ Artisti shqiptar çmend grekët, pamjet pushtojnë rrjetin (FOTO)

Artisti kontrovers nga Prishtina, Astrit Ismaili i ka çuditur të gjithë me pamjen dhe performancën në Bienalen e Athinës. Tematika e këtij viti e Bienales...

Artikujt e fundit