Friday, July 1, 2022

|

BallinaBotë

Botë

Letra tronditëse e Princeshë Dianës para vdekjes: Burri im po planifikon një aksident me makinë, ka plan të martohet

Princesha Diana dhe Charles jetuan një martesë, e cila sigurisht nuk konsiderohet si një nga më të lumturat, pasi arritën në pikën e divorcit. Mirëpo...

Emocionuese! Kjo gjë ndodh për herë të parë në familjen mbretërore

Marrëdhëniet midis Meghan Markle dhe familjes mbretërore kanë qenë kaotike që kur lindi romanca e saj me Princ Harry-n, romancë, e cila nuk u...

Pas vendimit të gjykatës, karriera e Johnny Depp dhe Amber Heard do përballet me një të ardhme të vështirë

Pas gjashtë javësh dëshmi në një gjyq që ka transmetuar të mirat, të këqijat dhe shumë të shëmtuara të marrëdhënies së mëparshme të Johnny...

Historia e dashurisë në anije/ Sekreti i familjes së Anthony Albanese, kryeministrit të ardhshëm të Australisë

Deri në moshën 14-vjeçare, Anthony Albanese nuk e dinte sekretin e familjes së tij. Mamaja i kishte rrëfyer se babai me origjinë italiane, Carlo...

Çfarë ndryshimi! Presidenti Zelensky fotografohet në krah të bashkëshortes së tij për herë të parë që nga fillimi i luftës

Volodymyr Zelensky është fotografuar me bashkëshorten e tij Olena për herë të parë që kur Rusia pushtoi Ukrainën pothuajse tre muaj më parë. Çifti u...

Mbushi 96-vjeçe, sekreti i anti-plakjes së Mbretëreshës Elizabeth

Mbretëresha Elizabeth, pavarësisht se është 96 vjeç dhe problemet shëndetësore që po përballet së fundmi, kujdeset veçanërisht për veten dhe është shumë e mirëmbajtur...

Mbretëresha Elizabeth shfaqet për herë të parë publikisht, pas gjendjes së rënduar shëndetësore

Mbretëresha Elizabeth ka munguar në inaugurimin e Parlamentit dhe kjo është diskutuar shumë, ndërsa në emër të saj ka qenë i pranishëm edhe trashëgimtari...

Mbretëresha Elizabet në gjendje jo të mirë shëndetësore/ Humbet për herë të parë eventin historik

Edhe pse në dukje tepër në formë dhe energjike, mbretëresha Elizabet ka filluar që të shfaqë shenjat e plakjes dhe lodhjes. Plot 96 vjeç, nga...

Artikujt e fundit