Monday, May 29, 2023

|

Bora Zemani e thotë me zë të “lartë”: Donald Veshaj është “për’puthja” dhe dashuria ime e jetës!

po lexohet

Bora Zemani ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën, por jo vetëm e ftuar, pasi iu besua një rol mjaft i rëndësishme program, ai i kapitenes së skuadrës blu, ndryshe e vajzave të “Për’puthen”.

Sfida e Borës ishte mjaft pikante dhe për të fituar pikë për skuadrën e saj duhet të përgjigjej të gjitha pyetjeve.

“A është Donaldi përputhja e jote, pra dashuria e jetës tënde?” ishte një ndër pyetjet që Zemani duhet t’i jepte përgjigje dhe ajo u shpreh duke thënë se “PO” , ndryshe nuk do të ishin apo rrinin bashkë.

të fundit

Zemra “vret” shqiptarët! Arsyeja kryesore e vdekjeve për shkak të obezitetit, duhanit dhe qëndrimit ulur

Sëmundjet e zemrës po i vrasin shqiptarët. Pikërisht problemet shëndetësore të zemrës janë shkaktari kryesor i vdekjeve në vendin...

të ngjashëm