Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Blerando apo Lumbardhi? Shpallet fituesi i “Big Brother Vip Kosova”, ja kush triumfoi pas 108 ditësh izolim

po lexohet

Lumbardhi u shpall fituesi i formatit “Big Brother VIP Kosova 2”.

Mbrëmjen e djeshme (2 shkurt) pas 108 ditësh ka përfunduar rrugëtimi i 4 finalistëve.

Edona në këtë edicion ka zënë vendin e katërt, Shqipja të tretin dhe Blerando të dytin.

Lumbardhi ishte bërë pjesë e BBVK-së që prej natës së parë më 20 tetor të vitit që lamë pas.

Kujtojmë që brenda formatit Lumbardhi ka gjetur edhe dashurinë e tij, Kaderin Kicaj.

të fundit

Edhe banori i ri në BBVIP, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do të dalin fotot, kemi pasur një…

Silvi Forte, konkurrenti më i ri i Big Brother Vip 3, para se të futej në shtëpinë vip ka...

të ngjashëm