Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Bardhi dhe Sara i japin fund beqarisë, moderatorja publikon foton me barkun e rrumbullakosur

po lexohet

Sara dhe Bardhi duket se i kanë dhënë fund beqarisë.

Pas lajmit se do të bësheshi prindër, Sara mori pak ditë pushim duke u lrguar nga rrjetet sociale.

Pas rikthimit moderatorja ka ndryshuar mbiemrin e saj në bio, duke e kthyer atë nga Gjordeni në Idrizi, që është edhe mbiemri i artistit nga Kumanova.

Ndërkohë sot Sara ka publikuar për herë të parë foto me barkun e rrumbullakosur.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm