Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Argjira u jep fund keqkuptimeve me Gracianon, e konfirmon se janë bashkë

po lexohet

Në një lidhje direkte me “Procesin Sportiv” ka qenë Argjira Spanca e cila ka njoftuar për nisjen e rubrikës “She’s on top” në E Diell.

Argjira ndodhet me vajzat që janë pretendente për modele në një vilë në Gjirin e Lalzit të cilat po përgatiten për puntatën e parë. Një moment doli edhe Katerina, fituesja e vjetshme e “She’s on Top” e cila e përshëndeti Manushin. Ky i fundit e pyet se kush do e fitojë Big Brother sipas saj dhe Katerina përgjigjet Egla. Por Manushi nuk ngurroi të përmendte as Gracianon për të kuptuar se çfarë po ndodh mes Argjirës dhe balerinit, pasi u përfolën për një ndarje.

Ed Manushi: Për kë do votosh në Big Brother?

Katerina: Për Eglën.

Ed Manushi: Ore mu dëgjua si Gracianio. Thuaji që ka dalë Graciano.

Argjira: Dëgjo, gocat janë familjarizuar pak me Gracianon këtu në mbrapaskena kështu që e kanë bërë si të vetin. Kështu le të flasim vetëm për ata që janë larg për momentin.

Ed Manushi: Stop, stop! Graciano është aty me ty?

Argjira: Uaa e thashë? Po Graciano është këtu me mua.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm