Thursday, February 2, 2023

|

spot_imgspot_img

Andresa e “Telebingo Shqiptare” bëhet nënë për herë të parë! Prezantuesja publikon foton e ëmbël

Më të lexuarat

Andresa Ambrosio është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja nëpërmjet një postimi në InstaStory.

Në foton e publikuar Andresa shfaqet duke mbajtur dorën e bebit dhe në sfond dëgjohet kënga e Qua Solo, “Mi prenderò cura di te” (do të kujdesem gjithmonë për ty).

Ndërsa gjininë e bebushit nuk e ka bërë akoma të ditur.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit