Thursday, February 2, 2023

|

spot_imgspot_img

Amos tenton të puthë Dean në buzë! Çfarë ndodhi mes tyre në dhomën e gjumit?

Më të lexuarat

Orët e para të mëngjesit e gjetën Amosin në krevatin e Deas, duke ngacmuar këtë të fundit.

Amos i kërkoi leje Deas që ta puthë atë, por Dea refuzoi me të qeshur, duke i thënë të shtrihej në shtratin e tij.

Amos respektoi dëshirën e Deas, por u rikthye sërish tek shtrati i saj pas disa sekondash.

Ai afroi faqet tek Dea dhe i tha ta puthë atë. Në një moment, Amos tentoi ta puthë në buzë Dean, por ajo u shmang dhe nisi të qeshte.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit