Sunday, October 17, 2021

|

Alketa Vejsiu zbulon emrat e opinionistëve në “Love Story 2”

Më të lexuarat

Së shpejti, në televizionin Klan do të nisë “Love Story2” dhe drejtuesja e programit, Alketa Vejsiu, ka dhënë disa detaje të tjera lidhur me programin.

Vejsiu ka bërë Q&A në Instagram për të marrë sugjerimet e publikut për emrat e opinionistëve të Daily Love Story. Ndërsa ajo ka rikonfirmuar emrat e dy opinionistëve, Jerina Lalaj dhe Robert Aliaj, të cilët rikthehen pas një sezoni të suksesshëm.

Këtë sezon, “Daily Love Story” do të zhvillohet përgjatë gjithë javës nën drejtimin e gazetarit Eni Shehu, të cilin do ta shoqërojnë opinionistë të ndryshëm.

Alketa Vejsiu tregon emrat e opinionistëve në "Love Story 2"

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit