Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

A do të rikthehet në ekran? Arbana Osmani flet hapur dhe tregon të rejat e fundit

po lexohet

Arbana Osmani, është një ndër moderatoret më të preferuara të publikut shqiptar ku për vite me rradhë të gjithë i ndiqnin me kuriozitet të madh programet që ajo moderonte ‘Big Brother’ dhe ‘Dua të të bëj të lumtur’.

Pas një periudhe shkëputjeje, Arbana pritet të rikthehet në ekran.

Këtë gjë e ka bërë me dije vetë ajo, ku e pyetur nga një dashamirës i saj nëse do ri rikthehet televizionit, ajo është përgjigjur se po punon për atë gjë.

Se ku do e shohim, mbetet veç të presim.

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm