Wednesday, May 18, 2022

|

Zbulohet një tjetër detaj nga e shkuara e Arjola Demirit, aktorja dhe partnerja e ish-burrit të saj janë në gjyq, çfarë ka ndodhur mes tyre?

Më të lexuarat

Ish-bashkëshorti i Arjola Demirit ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Ajax Boshnjaku dhe aktorja i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre shumë vite më parë për shkak të tradhtisë dhe dhunës që është ushtruar ndaj Arjolës.

Sot Boshnjaku është sot babi i dy djemve binjak me një grua tjetër. E çudishmja është se aktorja ka çështje penale të hapur me partneren aktuale të ish-bashkëshortit të saj, raporton Albeu.com.

Nuk dihet çfarë ka ndodhur mes të dyjave, por duket se marrëdhëniet nuk janë aspak miqësore.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit