Monday, May 29, 2023

|

U nda nga jeta pak kohë më parë, Ronaldo Sharka bën postimin prekës për të atin (Foto)

po lexohet

Pak kohë më parë moderatori i njohur Ronaldo Sharka humbi fatkeqësisht të atin nga një sëmundje e rëndë.

Gjatë qëndrimit të tij në  BigBrotherVIP, ai u surprizua nga i ati në shtëpinë e famshme duke i emocionuar të gjithë teksa shprehej se ishte krenar për djalin e tij.

E disa ditë më vonë, ai nuk arriti ta fitonte dot betejnë me sëmundjen që po luftonte prej kohësh dhe u nda nga jeta.

Së fundmi, Ronaldo e ka kujtuar babain e tij me anë të një postimi prekës në InstaStory. Gazetari ka publikuar një foto ku tregon telefonatën me babain e tij dhe krahas saj shkruante:

“Në nisje dhe në fund të çdo dite, gjëja që më mungon më shumë janë thirrjet e këtij numri. Më ka marrë malli bab”.

të fundit

EKSKLUZIVE/ Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit, ja detajet nga ceremonia e veçantë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Lajmi bëhet me dije nga burime ekskluzive...

të ngjashëm