Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

Rikthehet në ekran Valbona Selimllari, ja ku do ta shohim së shpejti

po lexohet

‘Po sikur’ është emisioni më i ri që vjen në RTSH1. Një emision nga Valbona Selimllari i cili i dedikohet adoleshentëve dhe gjithçkaje që përfaqësojnë ata.

Emisioni do të jetë një arenë në liri të plotë të fjalës ku do të diskutohet për të gjitha problematikat që prekin këtë moshë.

Çdo javë do të jenë në studio 40 të rinj të cilët do të tregojnë ëndrrat e tyre, dashuritë, dilemat apo dhe rreziqet ku ekspozohen.

Po sikur’, do të vijë çdo të mërkurë në orën 20:35 në RTSH1.

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm