Tuesday, June 6, 2023

|

Publikohet video që po bën xhiron e rrjetit, Olta Gixhari nuk fshihet më

po lexohet

Olta Gixhari ishte një ndër ish-banorët më të komentuara gjatë qëndrimi në shtëpinë e “Big Brother VIP”, ppr i shumëpërfolur u kthye dhe partneri i saj Dori, të cilën aktorja e ka mbajtur gjithmonë larg qëndrës së vëmendjes.

Aktorja ka preferuar ta mbajë gjithmonë të fshehtë identitetin e partnerit të saj, mirëpo në rrjet qarkulluan video të Oltës me Dorin të kapur dore për dore gjatë festës së ‘afterparty’-t e cila u organizua për ish-banorët e BBVIP.

Së fundmi një tjëtër video është publikuar në TikTok, ku Olta shfaqet me partnerin e aj në makinën luksoze. Ish-banorja shihet duke komunikuar në telefon, ndërsa Dori shfaqet tepër i fokusuar në timon.

të fundit

Shumë pranë Shqipërisë, tërmeti i fortë godet shtetin e Ballkanit (Epiqendra+Magnituda)

Një tërmet i fortë me magnitudë 5 ballë të shkallës Rihter ka goditur Rumaninë, ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe...

të ngjashëm