Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

Mes Meritonit dhe Heidit, kë zgjedh Romeo për në finale?

po lexohet

Spektakli i sotëm ka nisur me trekëndëshin Meriton-Heidi dhe Romeo. Që prej mbrëmjes ku Romeo u shpall finalist, Meritoni e ka akuzuar vazhdimisht Heidin se po bën lojë me Eglën.

Nga ana tjetër Heidi shprehet se ajo është munduar që t’i rregullojë marrëdhëniet me Meritonin, duke qenë se ai është mik me Romeon.

Lidhur më këtë situatë, Arbëri i ka drejtuar një pyetje Romeos, ku për hir të së vërtetës, Romeo është shprehur se ndihet në siklet pasi gjendet mes të dashurës dhe shokut.

Arbër: Nëse do të ishte vetëm një vend në finale, cilin do zgjidhje mes Heidit dhe Meritonit? Sipas teje, kush e meriton?

Romeo: Nuk mund të përgjigjem. Kur nuk po më vënë këta të dy përball kësaj përgjegjësie, po më vendos ti.

Ledion: Por kur je finalist i ke disa përgjegjësi ndaj publikut.

Romeo: Nuk mund të përgjigjem.

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm