Wednesday, December 6, 2023

|

spot_img

“Meqë kërkohet silikoni, gati jam dhe unë”/ Çfarë po paralajmëron Julian Deda? (Foto)

po lexohet

Aktori i humorit, Julian Deda, është tepër aktiv në rrjetet sociale, ku përveç humorit ndan dhe opinionet e tij lidhur me çështje të ndryshme.

Ditën e martë, ai ka postuar një foto ku shfaqet me silikon në faqe duke ironizuar personat që punojnë në televizione.

“Meqë nëpër televizione po kërkohet më shumë silikon se përmbajtje, atëherë gati jam edhe unë…”, ka shkruar Juliani poshtë fotos.

"Meqë kërkohet silikoni, gati jam dhe unë"/

të fundit

Reshje shiu dhe dëbore në vend, temperaturat pësojnë rënie

Një sistem i fuqishëm vranësirash do të vendoset në territorin shqiptar duke sjellë reshje shiu në Ultësirën Perëndimore si...

të ngjashëm