Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

Luizi surprizon fansen e tij më të madhe, reagimi emocionues (VIDEO)

po lexohet

Fansat e tij kanë qenë nga më të çmendurit që historia e personzheve VIP shqiptarë ka njohur. Po flasim pikërisht për Luiz Ejllin.

Gjatë eksperiencës në ‘BBV’ shumë persona e ndoqën Luizin ‘këmba këmbës’, natë e ditë, e një prej tyre është edhe zonja Kristina, e cila jeton në Greqi. Videot e saj ku përshëndeste Luizin, fliste për të dhe e puthte nga ekrani janë bërë virale në ‘Tik Tok’.

E tashmë që Luizi ka dalë nga shtëpia e famshme, është koha që t’ja shpërblejë sado pak kohën që ajo mori për ta ndjekur. Luizi na ka treguar përmes një video surprizën që kishte përgatitur për Kristinën. Ai e merr me video për ta përshëndetur.

Gëzimi i Kristinës s’ka koment. Ja momenti me video:

të fundit

Ish-banori i ‘BBV’ e pranon publikisht: Vajza e zemrës tashmë ka një unazë në gisht

Këngëtari i njohur Lorenc Hasrama ka pranuar publikisht se është në një lidhje dashurie. Ai la të nënkuptojë se lidhja...

të ngjashëm