Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

Kiara Titon apo Bora Zemanin? Ja kë zgjedh Olsa Muhameti mes dy moderatoreve

po lexohet

Olsa Muhameti, ka folur ditën e sotme për bashkëpunimin me Kiara Titon në programin “Kepi i Vipave”.

Ajo u pyet në lidhje me të dhe Bora Zemanin se me cilën prej moderatorëve ndihet më mirë. Olsa tha se është herët për të bërë krahasime mes dy vajzave.

Gjithashtu tregoi edhe disa mesazhe që kishte marrë nga Bora pak ditë më parë në lidhje me programin e saj të ri.

“Është herë për ta thënë. Di të them që tani që ma kujtuat Borën më ka marrë malli shumë për Borën. Më ka shkruar para tre ditësh. Më tha që si po ndihesh, si po shkon. Më ka marrë malli shumë për Borën”, tha ajo.

të fundit

Ish-banori i ‘BBV’ e pranon publikisht: Vajza e zemrës tashmë ka një unazë në gisht

Këngëtari i njohur Lorenc Hasrama ka pranuar publikisht se është në një lidhje dashurie. Ai la të nënkuptojë se lidhja...

të ngjashëm