Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Këmbimi valutor, ja me sa shiten e blihen euro dhe dollari ditën e sotme, çfarë po ndodh me monedhat e tjera

po lexohet

Monedha e eurozonës shitet sot me 106.9 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 97.7 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 124.1 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 75 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 111.6 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.68 lekë.

të fundit

“Dori u bë tym”, Olta Gixhari tregon për videon për të cilën u nervozua bashkëshorti

Aktorja Olta Gixhari ka rrëfyer “problemin” që ka me bashkëshortin e saj, Dorin. Ish-banorja e “Big Brother Vip” zbuloi se...

të ngjashëm