Thursday, February 2, 2023

|

spot_imgspot_img

Ja si qëndron e vërteta e marrëdhënies mes Ilir Shaqirit dhe Sabianit, kush ishte personazhi i njohur që i ‘ndau’, rrëfehet për herë të parë këngëtarja

Më të lexuarat

“Zemër Luana” ka qenë një spektakël i tej mbushur me grimca humori e performanca të mira. Mes shumë të ftuarisht të moderatores dhe autores Luana Vjollca kanë qenë Enisa, Poni, Fifi dhe Big Mama.

Poni dhe Big Mama kanë realizuar një pyetësor me titujt e këngëve ku duhet tu përgjigjeshin pyetjeve ose të pinin birrë. Ndonse Big Mama ka qenë komplet pa doreza. Big Mama është pyetur për partnerin ideal ku ka përmendur emrin e Sabianit. Ndonëse batuta për Sabianin ka vazhduar mes saj, Besit dhe Fifit.

Besi ka ndërhyrë duke thënë se shkak i prishjes së marrëdhënies mes Ilir Shaqirit dhe Sabianit ka qenë Big Mama, ndonëse është pasuar fjala nga Fifi ku ka treguar se Big Mama i ka ndarë vërtetë dyshen e shumë përfolur, pasi ata nuk flasin.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit