Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

Ish banorja e BBV në një lidhje me Noizy-n? Jori zbulon si qëndron e vërteta

po lexohet

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Jori Delli, ishte e ftuar sot në emisionin “Live from Tirana” në Top Albania Radio.

Pak ditë më parë, reperi i njohur Noizy ndau me fansat e tij të shumtë një fotografi të Jorit. Kjo e fundit mbante veshur një palë bikini të bardha dhe pozonte nga një jaht.

Si qëndron e vërteta e kësaj, çfarë po ndodh mes modeless dhe këngëtarit? Këtë e sqaroi vetë Jori ku u shpreh:

“Ishte një bashkëpunim për videoklip. Kam qenë pjesë e videoklipit të Noizyt, kisha 3 ditë xhirime, filluam në Palasë, në Vlorë dhe në fund ishin te Currilat. Erdhi kërkesa në “Instagram”, fola me regjisorin, nuk e njihja më parë Noizyn. Më shkruajti që do i pëlqente të isha pjesë e videoklipit.

Ideja ishte shumë e bukur. Mes meje dhe Noizyt nuk ka ndodhur asgjë përveç këtij bashkëpunimi. Noizy dhe ekipi i tij kanë qenë shumë profesionalë, jemi kënaqur shumë. Është njeri shumë i mirë, i zgjuar, më jep këshilla interesante për punë por nuk ka asgjë më tepër se kaq. Kam shumë pak ditë që e njoh”.

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm