Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Fansat shajnë të dashurin e ri të Loredanës, shikoni si reagon Mozzik

po lexohet

Reperi i njohur, Mozzik, është mjaft i angazhuar me koncerte këtë verë. Në një nga mbrëmjet e fundit, një pjesëmarrës ka shkruar në telefonin e tij “F*ck Adeyemi”, referuar të dashurit të ri të Loredana Zefit.

Fansat shajnë të dashurin e ri të Loredanës, shikoni si

Në momentin që Mozzik e lexoi këtë, filloi të qeshte, teksa më pas vazhdoi performancën e tij.

Kujtojmë që disa javë më parë, reperi theu rrjetin me ngacmimet e tij lidhur me romancën e re të ish-partneres së tij me futbollistin e njohur, Karim Adeyemi.

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm