Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Është penduar se u bë pjesë e BB VIP? Maestro flet për familjen: Këtë vit…

po lexohet

Pas përfundimit të eksperiencës në “Big Brother VIP”, Armaldo Kllogjeri i është përkushtuar familjes së tij. Pak javë më parë ai është bërë baba për herë të dytë, bashkëshortja solli në jetë një vajzë.

Por duket se eksperienca e tij në shtëpinë më të famshme në Shqipëri nuk ka qenë edhe aq perfekte për të. Kjo për shkak se përpos famës, ata që janë prekur më shumë kanë qenë të afërmit e tij.

Përmes postiemeve në rrjetet sociale, Maestro tregon se përgjatë vitit 2023, ia ka vështirësuar shumë jetën familjes së tij.

“Këtë vit ia kam vështirësuar jetën familjes time”, shkruan ai në një postim, duke e shoqëruar me një emoji që loton.

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm