Friday, June 2, 2023

|

“E di që i është bërë qefi”/ A e ka uruar Megi për fitoren e BBVIP? Çfarë tha Luizi

po lexohet

Luizi është i ftuari special mbrëmjen e sotme në “Më Lër Të Flas”, ku ka dhënë intervistën e parë pas daljes nga BBVIP.

I pyetur nga Donaldi dhe romeo nëse e ka uruar ish-partnerja e tij, Megi topalli për fitoren e “Big Brother VIP”, Luizi tha se nuk ka marrë mesazh urimi pnga jao por e di se i është bërë qefi.

Në të kaluarën zgjodha zemrën dhe jo mendjen, sepse po të kisha zgjehdur mendjen do ishte ndryshe. Me gjithë respektin që kam për atë vajzë gjërat shkuan ashtu. Nuk më ka uruar për fitoten në BBVIP, por me aq sa e njoh, e di që i është bërë qefi. Ne jemi larguar pa hatërmbetje, nuk kemi mbajtur kontakte.”– tha Luizi.

të fundit

12 dhoma gjumi dhe 24 tualete, zbuloni shtëpinë 60 milionë dollarë të Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Jennifer Lopez dhe Ben Aflleck kanë rreth një vit që po kërkojnë një shtëpi që të nisin së bashku...

të ngjashëm