Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Dalja e parë si burrë e grua, kështu duken Luizi dhe Kiara pas martese (VIDEO)

po lexohet

Dalja e parë si burrë e grua, kështu duken Luizi dhe Kiara pas martese

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito celebruan mbrëmjen e kaluar në martesë dashurinë e tyre. Prej natës së mbrëmshme tashmë Luizi dhe Kiara janë zoti dhe zonja Ejlli.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIP MAGAZINE (@vipmagazine.al)

Luizi dhe Kiara tashmë duket se nukd o të ndahen më, ndërsa janë kapur doë për dore duke marrë pjesë në festën e organizuar pas mbylljes së BBV.

Siç e shihni Luizi dhe Kiara janë veshur në një mënyrë mjaft të bukur, dhe kanë bërë një kombinim perfekt mes tyre.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm