Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Çfarë po ‘kurdisin’ kësaj here? Xhensila dhe Noizy kapen ‘mat’ në studio (Foto)

po lexohet

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, kohëve të fundit ka qenë shumë e komentuar në mediet rozë pas divorcit të bujshëm me Bes Kallakun.

Pa dhënë asnjë deklaratë rreth kësaj, Xhensila ka vendosur t’i përkushtohet muzikës.

Duket se së shpejti do të sjellë sërish një bashkëpunim me Noizyn, pasi ka publikuar foto së bashku me të në një studio muzikore.

Çfarë po ‘kurdisin’ kësaj here? Xhensila dhe NoizyÇfarë po ‘kurdisin’ kësaj here? Xhensila dhe Noizy

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm