Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Çfarë ka ndodhur? Jetmir Salaj në zi, humb personin e afërm

po lexohet

‘Zoti merr pranë vetes gjithmonë më të mirët’– kështu shkruan Jetmir Salaj në ‘instastory’ bashkangjitur me një foto me disa qirinj. Kjo është fotoja tipike kur një person ndahet nga jeta, ndaj dyshimet janë se Jetmiri mund të ketë humbur një person të afërm.

Mirëpo, Jetmiri nuk e ka zbuluar identitetin e personit që është ndarë nga jeta.

Kujtojmë se prej javësh, Jetmiri u largua nga shtëpia e ‘Big Brother VIP Albania’.

Gjatë ‘Prime’, ai u përfshi në debate të shumta me banorët dhe Ledionin, e në fund mori vendimin e papritur teksa u largua prej formatit. Pasi u largua, ish-banori u shpreh se sipas tij, i është mohuar një e drejtë ekzistenciale, që ai të vendoste vetë se si do ta luante lojën në shtëpi.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm