Friday, March 24, 2023

|

spot_imgspot_img

Bora Zemani rikthehet në “Përputhen”! Ja çfarë tha Isli Islami sot në “Goca dhe Gra”

Më të lexuarat

Moderatori Isli Islami, njëherazi konkurrent në Dancing With The Stars, ka qenë i ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”.

Vajzat e ngacmuan se çfarë projekti televiziv do ketë pas Dancing With The Stars, pasi është përfolur dhe për moderimin e emisionit “Përputhen”.

“Te Përputhen do shkojë më i shpejti, unë i kam gjunjët copë këto ditë. Dhe me sa di unë Bora Zemani ka dhënë një përgjigje”.

Vajzat kane ndërhyre duke thënë; e kuptuam, Bora Zemani do u ktheka në “Përputhen.”

- Advertisement -spot_img

More articles

rrjetet sociale

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit