Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

“Bëj kujdes, duan që të nxjerrin nga loja”, Meriton Mjekiqi këshillon Romeon: Mos i beso askujt

po lexohet

Moderatori Meriton Mjekiqi e ka këshilluar mikun e tij Romeo Veshaj që të bëjë kujdes sepse sipas tij disa nga konkurrentët e “BBV” dëshirojnë ta nxjerri aktorin nga loja dhe situatat që ai ka krijuar deri tani.

Duke mos treguar emra, banori i tha Romeos që në këtë pikë të lojës nuk duhet ti besojë askujt, ndërsa ky i fundit u shpreh se ka Heidin në krahë, duke treguar se nuk i intereson më asgjë.

Pjesë nga biseda:

Meritoni: Ki kujdes, pak ka rëndësi nga kush, duke u nisur nga vetja ki kujdes se dëshirojnë të të nxjerrin nga loja. Kur them nga loja i bjen nga situate të cilat i ke krijuar ti nga dita 1 deri tani, duke e nisur nga çdo gjë

Romeo: Aleanca

Meritoni: Je më inteligjent se kaq. Jan një pikë e lojës se dëshirojnë të të nxjerrin ty nga loja. Mos i beso askujt, më dëgjo mua ti

Romeo: Unë kam atë vajzën në krahë dhe kaq o burrë (për Heidin)

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm