Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

A e vazhdojnë shoqërinë mes tyre? Jori Delli flet ‘pa dorashka’ për Olta Gixharin

po lexohet

E ftuar ditën e djeshme në një intervistë televizive ka qenë modelja dhe ish-banorja e ‘BBV2″, Jori Delli, e cila ka treguar edhe të reja nga lidhja e saj me reperin italian Fred De Palma.

Jori dhe Olta Gixhari kanë qenë banore të të njëjtit edicion të “BBV” dhe e pyetur në lidhje me miqësinë me të Jori është përgjigjur:

Moderatorja: Me Olta Gixharin ke miqësi?

Jori: Oltën e dashuroj, e adhuroj është super femër dhe kur del me Oltën është super më pëlqen shumë është shumë njeri i mirë

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm