Friday, March 24, 2023

|

spot_imgspot_img

VIDEO/ Bora Zemani realizon trendin viral në TikTok, reagimi i të birit s’duhet humbur

Më të lexuarat

Moderatorja shumë e komentuar, Bora Zemani ka realizuar së fundmi trendin viral të TikTok-ut me djalin e saj. Moderatorja shfaqet duke kërcyer dhe Arbnori duke e filmuar por në fakt, kamera është kthyer nga ana e tij. Qëllimi i këtij trendi është reagimi që bëjnë fëmijët kur regjistrojnë prindërit.

Arbnori shihet duke buzëqeshur teksa mendon se po regjistron të ëmën. “Të dua 😍

😍😍 #arbordashuria” ka shkruar moderatorja krahas videos që shoqërohet me këngën e famshme të Taylor Swift, Love Story.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIP MAGAZINE (@vipmagazine.al)

- Advertisement -spot_img

More articles

rrjetet sociale

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit