Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

Sllovenia në orë të vështira pas përmbytjeve, shqiptari ofron bukë falas për ata që kanë nevojë

po lexohet

Një shqiptar nga Kosova është bërë lajm në mediat sllovene, pasi në këto orë të vështira për këtë vend, si pasojë e përmbytjeve të rënda, ka bërë një gjest huma.

Alban Memqaj, pronar i një furre buke, u ofron falas bukë të gjithë atyre që kanë nevojë.

“Nëse keni nevojë për ndihmë, furra jonë ndodhet në Novi Mesto, ne jemi të gatshëm t’i ndihmojmë të gjithë ata që janë në gjendje të vështirë për shkak të shiut të dendur dhe përmbytjeve.

të fundit

Ish-banori i ‘BBV’ e pranon publikisht: Vajza e zemrës tashmë ka një unazë në gisht

Këngëtari i njohur Lorenc Hasrama ka pranuar publikisht se është në një lidhje dashurie. Ai la të nënkuptojë se lidhja...

të ngjashëm