Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

Ronaldo Sharka i vendos para foton e Luizit, ja reagimi i Zhaklin Lekatarit

po lexohet

Zhaklin Lekatari ka folur për herë të parë në lidhje me Luizin dhe Efin pas përfundimit te BBV.

E ftuar te “Mos i Bjer me Top” me Ronaldo Sharken ajo zgjodhi që t’i injorojë të dy!

Zhaklina: Nuk e njoh fare nuk e di se kush është. Nuk e mbaj mend, se di se kush është. Nuk i mbaj mend komentet e saj. Më ngjau si Elvana Gjata, Dhurata Dora, nuk e njoh

‘Big Brother Vip 2’ ka mbaruar. Ai është thjesht fitues, asgjë tjetër. Kam shumë gjëra më të rëndësishme për të thënë sesa ‘BBV2’, që për mua ka mbaruar

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm