Friday, June 9, 2023

|

Me portofolin duhet të kini kujdes, veten lëreni të dashurohenim çfarë parashikon horoskopi për sot

po lexohet

Dashi
Në dashuri dëshira për t’u përfshirë është e madhe dhe duhet të përfitoni nga kjo periudhë për të lënë veten të largoheni dhe të deklaroni ndjenjat tuaja. Në punë, vini bast gjithçka për të qenë diplomatë dhe ndërmjetësues.

Demi
Të martën, kjo është koha e duhur për të dashuruar dhe për ta lënë veten të dashuroheni. Në punë, nëse ka pasur krizë, duhet kapërcyer me përkushtim dhe vendosmëri.

Binjakët
Fatkeqësisht në dashuri jeni larg partnerit dhe kjo gjë po ndikon negativisht në marrëdhënien tuaj. Në punë është një moment qetësie dhe force. Ju mund t’i tregoni të gjithëve nga çfarë jeni krijuar.

Gaforrja
Më në fund po filloni të shihni dritën në dashuri dhe këto ditë do t’ju japë mundësinë të përjetoni emocione të mëdha. Në punë duhet të vendosni limite dhe të pohoni më shumë veten. Dikush do të përpiqet të vendosë një fole në rrotat tuaja, por ju shkoni drejt në rrugën tuaj.

Luani
Të martën, dashuria vazhdon në mënyrën më të mirë dhe nëse jeni beqar do të keni mundësinë të takoni dikë të veçantë. Në punë duhet të përkulni kokën dhe të vazhdoni pavarësisht gjithçkaje.

Virgjëresha
Me hënën e kundërt duhet të tregoheni shumë të kujdesshëm në marrëdhëniet me të tjerët. Mund të ketë një ndryshim të mirë në punë jini gati. Ju do të jeni në gjendje të demonstroni se nga çfarë makarona jeni bërë. Do të jeni diplomatë të mëdhenj dhe ky është një bekim i vërtetë.

Peshorja
Më mirë do të ishte të ruani qetësinë në dashuri sepse planetët shkaktojnë pak turbullira në çift. Në punë po kaloni një moment të vështirë. Rezultatet nuk duket se do të vijnë kurrë, por duhet të jeni të durueshëm.

Akrepi
Të martën, qielli flet për lajme të mira në dashuri, por kujdes që të mos bëni gjithmonë të njëjtat gabime. Në punë duhet të ruani qetësinë dhe të jetoni gjithçka me qetësi.

Shigjetari
Kini kujdes në dashuri të mos e ekspozoni shumë veten sepse mund të mos merrni përgjigjen e shpresuar nga i dashuri juaj. Në punë jeni pak në dyshim por shumë shpejt do të gjeni përgjigjet e duhura.

Bricjapi
Në dashuri duhet të jeni shumë të kujdesshëm, veçanërisht nëse jeni të pavendosur mes dy personave. Megjithatë, duke filluar nga kjo e martë, do të kemi ide më të qarta. Në punë është më mirë të mos keni frikë, goditni derisa hekuri është i nxehtë.

Ujori
Të martën në dashuri do të ketë një mënyrë për të përjetuar momente të bukura edhe nëse mund të jeni pak më të diskutueshëm se zakonisht. Një takim i rëndësishëm mund të mungojë në punë por do të ketë një mënyrë për ta riplanifikuar.

Peshqit
Hëna është në anën tuaj, ndaj mos kini frikë ta lëshoni. Në punë duhet të bëni kujdes me paratë por nga fundi i muajit do të ketë një rikuperim të mirë. Do të dini të arrini gjëra të mëdha dhe do të shihni që gjithçka do të funksionojë. Me pak fjalë, kini besim në cilësitë tuaja.

të fundit

Pas eksperiencës në Shqipëri, Beniada synon të bëhet pjesë e Big Brother në Itali

Pas eksperiencës në Big Brother Vip Albania, modelja e njohur shqiptare Beniada Nishani synon një tjetër format, atë të...

të ngjashëm