Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

Katër shenjat e Horoskopit që dallohen për pafajësinë dhe ndershmërinë e tyre

po lexohet

Personalitete me një psikologji të caktuar, që nuk sugjerojnë egoizëm dhe egocentrizëm, por anën pozitive, pa fshehur asgjë nga të tjerët dhe që preferojnë të shprehen me guximin e mendimit të tyre.

Këto janë dy shenja zjarri, një ujë dhe një tokë

Dashi

Edhe pse janë kokëfortë dhe impulsivë, ata kanë një anë të pafajshme dhe fëmijërore që ia vlen të zbulohet. Ata gjithmonë do të bëjnë gjënë e tyre dhe e vërteta është se ata do t’ju lënë të shihni pafajësinë e tyre vetëm nëse duan.

Gaforrja

Gaforret janë jashtëzakonisht të ndjeshëm dhe mbi çdo gjë e vënë emocionin. Ata kanë qëllimet më të pastra dhe nuk ka se si të mendojnë t’ju bëjnë keq.

Virgjëresha

Virgjëreshave nuk do t’i interesonte një pengesë e vogël. Ata janë të rreptë me veten, por shpirtra shumë të sjellshëm dhe të pafajshëm. Ata nuk do të mendojnë t’ju dëmtojnë nëse nuk e keni shtyrë fatin tuaj.

Shigjetari

Ata gjithmonë kujdesen të shikojnë anën e mirë të jetës dhe të mos mendojnë kurrë keq. Ata gjithmonë duan të ndihmojnë të tjerët dhe pafajësia e tyre, si dhe buzëqeshja e tyre, i dallojnë ata

të fundit

Ish-banori i ‘BBV’ e pranon publikisht: Vajza e zemrës tashmë ka një unazë në gisht

Këngëtari i njohur Lorenc Hasrama ka pranuar publikisht se është në një lidhje dashurie. Ai la të nënkuptojë se lidhja...

të ngjashëm