Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Ish-bashkëshortja tha se nuk e ka takuar kurrë djalin pas ndarjes, Meritoni flet për marrëdhënien me të birin

po lexohet

Moderatori nga Kosova, Meriton Mjekiqi e ka nisur këtë të hënë me kujtime nga i biri, për të cilin thotë se i mungon shumë dhe ka një raport shumë të afërt me të.

Në një bisedë me Ledjonën në oborrin e shtëpisë ai shprehet se nuk ka prind që nuk është i lidhur me fëmijën e vet, pavarësisht rrethanave apo problemeve në çift.

Ai ndër të tjera tregon se kanë gjetur mirëkuptim me ish-partneren për t’u takuar dhe kujdesur të dy për djalin e tyre.

Kujtojmë se ish-bashkëshortja e tij, Egesta shprehej disa vite më parë se Meritoni ishte vetëm “babai biologjik” i Loarit, pasi nuk e kishte takuar asnjëherë, madje nuk i kishte bërë as një dhuratë për ditëlindje.

të fundit

Edhe banori i ri në BBVIP, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do të dalin fotot, kemi pasur një…

Silvi Forte, konkurrenti më i ri i Big Brother Vip 3, para se të futej në shtëpinë vip ka...

të ngjashëm