Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Erjola Doçi në romancë me reperin e famshëm në Gjermani, dalin pamjet

po lexohet

Konkurrentja e “Big Brother Vip”, Erjola Doçi është në një lidhje me reperin e famshëm shqiptaro-gjerman, Azet. Ditën e djeshme në rrjet janë publikuar pamje ku shihet Erjola krah artistit në makine.

Erjola gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme deri tani ka qenë shumë diskrete sa i takon jetës private, madje shumë pak kemi mësuar edhe për familjen e saj. Presim në ditët në vijim nëse konkurrentja do të tregojë më tepër nga romanca me reperin e njohur.

Nuk dihet sesa kohë kanë që janë në një lidhje, por nga sa shohim në pamje dyshja duken shumë të lumtur krahë njëri-tjetrit.

të fundit

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot...

të ngjashëm