Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

E BUJSHME! SPAK lëshon arrest me burg për Vangjush Dakon dhe zyrtarë të tjerë

po lexohet

SPAK ka lëshuar urdhër arresti me burg në mungesë për ish-kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dakon.

Gazetarja Anila Hoxha mëson ekskluzivisht se janë lëshuar gjithsej 10 masa arrest me burg për punonjësit e kësaj bashkie.

Burime shumë të sigurta të gazetares së TCH Anila Hoxha bëjnë me dije se urdhër arresti për ish-kreun e bashkisë së Durrësit është dhënë pas dyshimeve për shpërdorim detyre.

Urdhër arrestet e SPAK që po zbatohen aktualisht janë 7 arrest me burg dhe tre arrest shtëpie.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm