Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

Këto shenja të Horoskopit janë “mjeshtra” në flirtim

po lexohet

Disa shenja të Horoskopit, sado mundohen, nuk ia dalin shumë mirë kur bëhet fjalë për flirtim dhe e kanë të vështirë të shprehin ndjenjat e tyre. E kanë mjaft të vështirë të bëhen romantikë dhe në fakt shumë herë shmangin plotësisht të shprehin gjithçka që ndjejnë tek objekti i dëshirës së tyre. Ata janë ata që nuk do të bëjnë kurrë lëvizjen e parë dhe përkundrazi miqtë e tyre veprojnë si ndërmjetës.

Nga ana tjetër, disa shenja të tjera kanë një talent të vërtetë për flirtim dhe nuk e kanë aspak të vështirë të tërheqin interesin e personit që duan. Është diçka që ata e kanë të lindur që në moshë të re dhe “ajri” dhe guximi i tyre janë ndër armët e tyre më të fuqishme. Nuk e kanë aspak të vështirë të kuptojnë personin që kanë përballë, ndërkohë që në të njëjtën kohë e dinë se në shumicën e rasteve do të kenë rezultatet e dëshiruara. Sipas yjeve dhe planetëve, janë dy që janë “mjeshtër” në flirtim.

Shihni më poshtë nëse i përkisni njërës prej këtyre dy shenjave:

AKREPI

Vetëkuptohet që Akrepi nuk mund të mungonte në listën tonë, pasi flirti dhe erotizmi është një element i lindur sido që ta bëjmë. Janë shenja shumë seksuale që nuk hezitojnë asnjëherë të gjejnë objektivin e tyre dhe ta mbështjellin në rrjetat e tyre. Ata pëlqejnë të ndihen tërheqës dhe suksesi është i dhënë pas tyre.

BINJAKËT

Talenti i Binjakëve për të tërhequr vëmendjen kudo është i pamohueshëm. Sidomos kur ata qëllimisht përpiqen të tërheqin vëmendjen e dikujt dhe të flirtojnë me të. Ata kanë aftësinë të mendojnë objektin e dëshirës së tyre dhe në një pjesë të sekondës të hartojnë një plan për të arritur qëllimin e tyre.

të fundit

Ish-banori i ‘BBV’ e pranon publikisht: Vajza e zemrës tashmë ka një unazë në gisht

Këngëtari i njohur Lorenc Hasrama ka pranuar publikisht se është në një lidhje dashurie. Ai la të nënkuptojë se lidhja...

të ngjashëm