Saturday, May 25, 2024

|

spot_img

“Fantazoj për vjehrren time duke bërë seks, kur e shoh nga mbrapa…”

po lexohet

E dashur Deidre: Jam i shqetësuar se diçka nuk shkon seriozisht me mua, sepse, pavarësisht se jam martuar i lumtur, nuk mund të ndaloj së fantazuar vjehrrën time.

Sa herë që jam pranë saj, rrahjet e zemrës më shpejtohen dhe trupi më tensionohet.

Unë dhe gruaja ime jemi martuar për pesë vjet dhe nuk mendoj se ajo dyshon për asgjë.

Para se të lidhnim kurorë, vjehrra ime ishte shumë kritike ndaj meje, por tani ajo është hapur e dashur dhe shumë e prekshme.

Jam shumë i shqetësuar se një ditë nuk do të jem në gjendje të përmbahem.

Unë ëndërroj ta puth dhe madje të bëj seks me të.

Unë jam 35 vjeç, gruaja ime është 28 dhe vjehrra ime është në fund të të dyzetave.

Ato kanë një ngjashmëri vërtet të madhe dhe nga pas është e pamundur për mua të them se kush është kush.

Cfare po ndodh? Unë e dua gruan time me çdo centimetër të qenies sime.

Por kohët e fundit vjehrra ime ka filluar të debatojë më shumë me gruan time dhe madje më ka vënë nofka të dashura si “dashuri” dhe “I dashur”.

Po filloj të pyes veten nëse ajo ndjen një lloj dashurie të fshehtë ndaj meje dhe nëse ndjenjat e saj mund të përputhen me të miat.

Çfarë të bëj?

Deidre thotë: Asgjë. Mos veproni në mënyrë impulsive, çfarëdo që të bëni, ose do të pendoheni për pjesën tjetër të jetës.

Ka shumë mundësi që ngjashmëritë mes vjehrrës dhe gruas suaj të jenë pjesë e arsyes që t’i shihni të dyja tërheqëse.

Është e mundur që, për shkak se jeni marrë, ndjenjat tuaja janë intensifikuar.

Ne mund të ndihemi të tërhequr nga njerëzit e tjerë kur jemi në marrëdhënie të lumtura dhe të mos veprojmë sipas kësaj.

Duhet të pranoni se nuk jeni në dispozicion – çdo rrugë tjetër do të ishte katastrofike për martesën tuaj, si dhe për marrëdhënien e gruas suaj me nënën e saj.

Ju nuk përmendët nëse ju dhe gruaja juaj keni ndonjë fëmijë, por të veproni sipas këtyre ndjenjave do t’i bënte gjërat jashtëzakonisht të ndërlikuara dhe konfuze për ta.

Ju deklaruat gjithashtu se vjehrra juaj dikur debatuese nuk grindet me ju tani që jeni martuar.

Mundohuni të mos lexoni shumë për këtë pasi është e mundur që ajo nuk dëshiron të lëkundet varkën dhe të shkaktojë ndonjë tension mes jush dhe vajzës së saj tani që jeni martuar.

Ajo gjithashtu mund të ndiejë një rivalitet ndaj vajzës së saj, gjë që nuk është e pazakontë.

Kjo mund të shpjegojë pse ajo po debaton me gruan tuaj, por është e sjellshme me ju.

të fundit

Kiara publikon videon, si reagon vajzat e tyre

Mëngjesin e sotëm, Kiara ka bërë një postim tepër të ëmbël në llogarinë e saj personale të Instagramit. Nëpërmjet një...

të ngjashëm