Tuesday, July 16, 2024

|

spot_img

Cardi B nxjerr këngën saj të re, por të gjithëve na ngelën sytë te Kylie Jenner

po lexohet

Nga Manjola Ceka
Cardi B nxorri videoklipin e saj të ri në bashkëpunim me Meg The Stallion, por surpriza ishte Kylie Jenner.

Bashkë me artistet Normani, Rosalia, Mullato dhe Sukihana, në videoklip u pa edhe Kylie Jenner e veshur super seksi me print leopard duke ecur përgjatë një korridori.

E di, edhe ne ashtu menduam, por jo Kylie nuk këndon.

Fansat kanë pritur gjatë për rikthimin e Cardi B dhe më në fund erdhi. Me këtë rast, do të shijojnë dhe pamjet bonus.

të fundit

Rike Roçi në pritje të ëmbël? Ish-banorja e BBV flet për herë të parë pas lajmeve

Pak ditë më parë në media qarkulluan lajme që ngrinin dyshime se Rike Roçi ishte në pritje të ëmbël. Këtë...

të ngjashëm