Saturday, August 13, 2022

|

BallinaVip FashionKëshilla mode

Këshilla mode

Si t’i kombinoni atletet me funde? Disa ide për një rezultat elegant

Në pranverë veshim shumë atlete. Në të njëjtën kohë, ne gjithashtu shpesh veshim një fund. Kombinimi i tyre nuk ishte gjithmonë i lehtë. Tani,...

Keni guxim t’i provoni? Xhinset e prera sjellin epokën e re

Xhinset kanë marrë gjithmonë dashuri të madhe përmes preferencës së femrave për t’i nderuar në çdo moment të jetës së tyre. Në fakt, ato mund...

10 bluza që përshtaten në mënyrë perfekte me xhinse

“Blue jeans, White shirts” u këndua nga Lana del Rey në 2012, duke vlerësuar kombinimin e preferuar stilistik të grave dhe burrave për dekada....

Thonjtë e Dua Lipës po bëjnë namin në Instagram

Nëse ekziston një listë e të famshmëve që provojnë thonjtë më “të çuditshëm” dhe të guximshëm, atëherë Dua Lipa është padyshim brenda. Artistja e famshme...

Shën Valentini po afron, buzëkuqët më të mirë do t’ju ndihmojnë në pikën më të fortë të pamjes suaj

Dita e Shën Valentinit po afron dhe ne kemi një arsye tjetër për të shtuar buzëkuqin e kuq perfekt në çantën tonë, pavarësisht nëse...

Do rrëmbeni gjithë vëmendjen, 8 ide çfarë të vishni në mbrëmjen e fundvitit (FOTO)

Ju erdhi ftesa nga kompania juaj se do të organizohet festa e fundvitit dhe ju gjendeni përballë panikut se çfarë të vishni që të...

Në këtë mënyrë do ta vishni siç duhet kostumin që në mëngjes

Ndoshta kostumet e femrave janë veshja që i shkon të gjithave, por edhe ajo që askush nga ne nuk mund t’i rezistojë. Cila prej nesh...

Ky aksesor përshtatet lehtësisht në çdo stil: Kështu mbahet një shall i madh këtë sezon!

Hidhini një sy fotove dhe gjeni frymëzim për stilimin e radhës Do të shkojë shumë me atlete dhe stil sportiv, por edhe me kombinime elegante. Në...

Artikujt e fundit