Saturday, August 13, 2022

|

Evente

Koncerti në “Air Albania”, Ermal Meta dhe kryebashkiaku Veliaj zbulojnë detajet

Këngëtari i famshëm me origjinë shqiptare, Ermal Meta në konferencën për shtyp një ditë para koncertit të tij në stadiumin "Air Albania" premtoi se...

VMAs 2021: Olivia Rodrigo dhe Lil Nas X triumfatorët e mbrëmjes, si u ndanë çmimet (LISTA E PLOTË)

Ishte një natë triumfi për Olivia Rodrigo dhe Justin Bieber në MTV Video Music Awards, në një shfaqje që u distancua nga masat ndaj...

Ndodh edhe kjo! Noizy, Getoari dhe Meritoni ‘bashkë’ në këtë vend

Tensionet mes Noizyt dhe Meriton Mjekiqit nuk janë diçka e re. Prej muajsh (fatmirësisht) vetëm në distancë, dy djemtë ngacmohen e thumbojnë përmes postimeve në...

“Edhe një tjetër Rozi kryevepër”, pas kontraditave, kënga me Stinen “rikthen” Rozana Radin te Noizy(VIDEO)

Rozana Radi është rikthyer në muzikë, pas katër vitesh pauzë. Ajo ka bashkuar forcat me Stinen dhe ka publikuar këngën me titull “Serenata”. Ky klip...

‘Unë të mbaj në ajër’, Lindita e ‘Përputhen’ publikon këngën me skena “hot”(VIDEO)

Lindita, ish-konkurrentja e "Përputhen +40" i është futur seriozisht tregut muzikor. Vetëm pak kohë pasi publikoi këngën "Coco", së fundmi ka realizuar edhe një...

Jo vetëm Bregoviç, festën e birrës në Korçë do ta hapë këngëtari i njohur grek, Lefteris Pantazis

Festa e kaq shumë pritur e Birrës në Korçë, do të hapet nga këngëtari i mirënjohur grek, Lefteris Pantazis. Në datat 18 deri në 22...

Çka su pa nga dasma e motrës së Almedës? Ish-missi na zbulon të tëra

Disa javë më parë, Ilda Abazi, motra e ish-Missit Almeda Abazi kurorëzoi dashurinë. Ajo i tha po pas një lidhjeje të gjatë, basketbollistit të njohur...

‘Kërkoni paratë’, plas sherr mes Butrint Imerit dhe lokalit të njohur për koncertin e anuluar

Butrint Imeri është përplasur me pronarët e diskotekës “Stop” në Gjilan mbi një koncert të paraparë për mbrëmjen që lamë pas. Përkundër pritjes së publikut,...

Artikujt e fundit