Tuesday, November 29, 2022

|

BallinaVip Fashion

Vip Fashion

HM vjen në Shqipëri, brandi i njohur gati për hapjen e dyqanit! Ja ku do ta gjeni

Dyqani i rrobave HM do të vijë më shpejt nga sa e kishim menduar në Shqipëri. Ditën e sotme në qendrën tregtare TEG janë vendosur...

Vishen gjithmonë në mënyrë perfekte, shenjat e Horoskopit që kanë një sens të shkëlqyer mode

Sipas karakteristikave të shenjave të Horoskopit, disa shenja kanë një sens të veçantë mode që i bën ato të dallohen nga të tjerët. Ja...

Tre modelet e atleteve që do të dominojnë këtë sezon

Në këtë sezon vjeshte, nëpër pasarela atletet po mungojnë gjithnjë e më shumë. Por realiteti i pasarelave është larg nga i yni, ndaj atletet...

“N’Rini”, njihuni me emisionin dedikuar vetëm të rinjve në kuadër të “Tirana, Kryeqyteti Evropian i Rinisë 2022”

Ka nisur emisioni më i ri "N'Rini", me plot të qeshura, argëtim, diskutime, për qejf si n'rini në kuadër të titullit "Tirana, Kryeqyteti Evropian...

Balenciaga prezanton çantën që duket si një pako patatinash Lay’s

Shtëpitë e famshme të modës po nxjerrin gjithnjë e më shumë tendenca të çuditshme. Ndër to është padyshim dhe Balenciaga, e njohur për krijimet...

5 herët kur Princesha Diana përdori të njëjtën veshje dy herë, por në mënyra të ndryshme

Pavarësisht rregullave moderne të pashkruara ku të famshmit pritet të ndjekin trendet dhe të vishen siç kërkon shoqëria, shumë riciklojnë rrobat e tyre dhe...

Shtoni volumin e flokëve tuaj me këto hapa të thjeshtë

Fillimisht duhet të zbuloni se çfarë lloj flokësh keni, të thatë, të yndyrshëm apo normal? Më pas është mirë të zgjidhni një shampo dhe produkte të kujdesit...

Si të zgjidhni pantallonat, sipas formës së trupit tuaj

Pantallonat luajnë një rol të rëndësishëm në veshjet e dikujt. Ato mund t’ju ndihmojnë të krijoni pamjen tuaj, të tregoni personalitetin tuaj ose thjesht t’ju...

Artikujt e fundit