Monday, October 18, 2021

|

Evente

Ndodh edhe kjo! Noizy, Getoari dhe Meritoni ‘bashkë’ në këtë vend

Tensionet mes Noizyt dhe Meriton Mjekiqit nuk janë diçka e re. Prej muajsh (fatmirësisht) vetëm në distancë, dy djemtë ngacmohen e thumbojnë përmes postimeve në...

“Edhe një tjetër Rozi kryevepër”, pas kontraditave, kënga me Stinen “rikthen” Rozana Radin te Noizy(VIDEO)

Rozana Radi është rikthyer në muzikë, pas katër vitesh pauzë. Ajo ka bashkuar forcat me Stinen dhe ka publikuar këngën me titull “Serenata”. Ky klip...

‘Unë të mbaj në ajër’, Lindita e ‘Përputhen’ publikon këngën me skena “hot”(VIDEO)

Lindita, ish-konkurrentja e "Përputhen +40" i është futur seriozisht tregut muzikor. Vetëm pak kohë pasi publikoi këngën "Coco", së fundmi ka realizuar edhe një...

Jo vetëm Bregoviç, festën e birrës në Korçë do ta hapë këngëtari i njohur grek, Lefteris Pantazis

Festa e kaq shumë pritur e Birrës në Korçë, do të hapet nga këngëtari i mirënjohur grek, Lefteris Pantazis. Në datat 18 deri në 22...

Çka su pa nga dasma e motrës së Almedës? Ish-missi na zbulon të tëra

Disa javë më parë, Ilda Abazi, motra e ish-Missit Almeda Abazi kurorëzoi dashurinë. Ajo i tha po pas një lidhjeje të gjatë, basketbollistit të njohur...

‘Kërkoni paratë’, plas sherr mes Butrint Imerit dhe lokalit të njohur për koncertin e anuluar

Butrint Imeri është përplasur me pronarët e diskotekës “Stop” në Gjilan mbi një koncert të paraparë për mbrëmjen që lamë pas. Përkundër pritjes së publikut,...

E teproi me alkool natën e beqarisë, dhëndri nuk qëndronte dot në këmbë gjatë kurorëzimit (VIDEO)

Një dhëndër rus ka festuar natën e beqarisë një natë para se ai të martohej me vajzën që dashuron, por jo çdo gjë shkoi...

Kush e BOJKOTOI e kush do shkojë? Debatet për praninë e Goran Bredoviç në Korçë, ky është i vetmi këngëtar kosovar që do ngjitet...

Festivali i Birrës në Korçë organizuar nga Bashkia do të mbahet me datat 18-22 gusht, ku përveç emrave shqiptarë do ketë edhe nga ata...

Artikujt e fundit