Friday, January 21, 2022

|

BallinaSlider

Slider

“Ti i duhesh kësaj shtëpie”, Iliri lë pa fjalë Donaldin me deklaratën e tij: Mos ke pirë gjë ti?!

Marrëdhënia e Ilirit me Donaldin, dy konkurrentët më të fortë të “Big Brother Albania VIP”, duket se është një marrëdhënie dashuri-urrejtje. Një fije e hollë...

Donaldi “tradhtoi” DJ Dagz? Vjen reagimi i parë nga DJ PM

Zinxhiri i spektaklit të së martës në “Big Brother VIP” ka bërë që DJ Dagz të lërë shtëpinë më të famshme në Shqipëri pasi...

Nga Enca te Bora Zemani/ Kë ndjekin politikanët shqiptarë në rrjetet sociale? (FOTO)

Rrjetet sociale janë zgjedhur nga politikanët si një mënyrë që t’i drejtohen mbështetësve të tyre dhe të ndajnë me ta momente nga jeta personale....

“Diva e muzikës, Adele mund të humbasë përgjithmonë zërin e saj”

Këngëtari, Joe Elliott ka deklaruar se diva e muzikës, Adele mund të humbasë zërin e saj gjatë qëndrimit në Las Vegas. Në një intervistë për...

Të gjithë po i kërkojnë Aleksias të ndërrohet me Beatrix në Big Brother dhe kanë një arsye! (FOTO)

Aleksia Peleshi ka ndryshuar look ditën e sotme duke rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve dhe kjo për një arsye. Shumë ndjekës e kanë krahasuar pamjen...

“Nëse dal nuk rikthehem as për Beatrixën”, Donaldi i lë të gjithë “gojëhapur” me deklaratën

Na ndajnë vetëm 24 orë nga nata e spektaklit “Big Brother VIP”. Emocionet janë shtuar edhe më shumë, veçanërisht për tre të nominuarit, Einxhel,...

“Kam kaluar të njëjtën situatë”, revoltohet Antonela dhe tregon pse mbështet Beatriksin

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Antonela Berisha ka mbështetur hapur Beatrix Ramosajn. Së fundmi, ajo ka publikuar në rrjetet sociale një foto të këngëtares duke...

Këtë gjë nuk e ka bërë as për Bora Zemanin! Donaldi befason me deklaratën, i jep premtimin publik Beatrixës (VIDEO)

Dihet se Donaldi është i apasinuar pas tatuazheve të cilat i ka pothuaj në të  gjithë trupin, por tani ka ndërmend të bëjë edhe...

Artikujt e fundit