Thursday, June 30, 2022

|

BallinaKryesore

Kryesore

Foto që bëri lëmsh rrjetin! Kiara Tito sqaron raportin me Mozzik dhe tregon nëse është në një lidhje dashurie

Ditët e fundit, disa foto të cilat qarkulluan në rrjetet sociale, ngritën dyshimet për një romancë mes moderatores Kiara Tito dhe këngëtarit Mozzik. Kiara Tito...

Sherri në studio, Dalina dhe Zhaklina përplasen ashpër

Statusi i ditëve të fundit, i këngëtares Fifi, ku ajo i thoshte të dashurit të saj: “Më fal që nuk jam ruajtur vetëm për...

Evi Reçi dhe Kledi Hysa janë bashkë, detaji që konfirmon zyrtarisht lidhjen e dashurisë

Prej disa javësh, në mediat rozë po përflitet se ish-banori i “Big Brother VIP”, Kledi Hysa është në një lidhje me këngëtaren e njohur...

Flet ish-kunati i Shakirës, zbulon arsyen e vërtetë të ndarjes së saj me Pique

Vazhdojnë spekulimet rreth ndarjes së Shakirës dhe Gerard Piqué. Roberto Garcia, ish-i dashuri i një prej motrave të Shakirës, tha për median spanjolle “EsDiario” se...

Lajme të mira në dashuri, çfarë kanë parashikuar yjet për sot

Dashi Dita e mërkurë fillon paksa e ndrydhur për shkak të Hënës e cila është disonante në dashuri. Në punë ndjeheni të shkathët dhe tani...

Shqipëria nën pushtetin e të nxehtit Afrikan, sa do të jetë temperatura maksimale sot

Shqipëri Vijojnë të jenë prezente edhe sot masat ajrore me origjinë Afrikane duke diktuar në vendin tonë mot të kthjellët dhe të nxehte gjate paradites. Pjesa...

“Të dua sa bota mam”, Adrola Dushi feston ditëlindjen, preket nga urimi i së ëmës

Adrola Dushi feston sot 29 vjetorin e lindjes. Modelja ka marrë një sërë urimesh nga miq dhe të afërm por më të veçantin e...

“Edhe ne të mëdhenjtë bëjmë gabime”, Elgit Doda rrëfen historinë e dashurisë me Klea Hutën (FOTO)

Prindërit e Krid, Klea Huta dhe Elgit Doda janë nga çiftet më të dashura të ekranit. Djali i tyre mbushi dy vjeç pak ditë...

Artikujt e fundit