Monday, October 18, 2021

|

BallinaTrend

Trend

Koncerti në “Air Albania”, Ermal Meta dhe kryebashkiaku Veliaj zbulojnë detajet

Këngëtari i famshëm me origjinë shqiptare, Ermal Meta në konferencën për shtyp një ditë para koncertit të tij në stadiumin "Air Albania" premtoi se...

VMAs 2021: Olivia Rodrigo dhe Lil Nas X triumfatorët e mbrëmjes, si u ndanë çmimet (LISTA E PLOTË)

Ishte një natë triumfi për Olivia Rodrigo dhe Justin Bieber në MTV Video Music Awards, në një shfaqje që u distancua nga masat ndaj...

Pse nuk duhet ta rregulloni shtratin sapo të zgjoheni në mëngjes

Sa më nxehtë të jetë nata, aq më shumë gjasa ka që të djersiteni teksa flini. Është vlerësuar se një i ri djersit deri...

Djema, këto veshje për vjeshtë duhet t’i keni me patjetër!(FOTO)

Është sezona për tu veshur bukur! Nuk ka qenë asnjëherë në trend të lini veten pas dore, ose të vishni ato gjërat që ka lënë...

Nëse jeni duke kërkuar mënyra për të kursyer hapësirë ​​në një shtëpi – Shikoni disa ide te mira

A jetoni në një shtëpi apo apartamente të vogël? Nëse po, atëherë e dini se sa e vështirë është të gjesh një vend të mirë...

Harroni “fëmijët e pasur të Instagram”-it! Bebet e pasura që fitojnë mbi 3 mijë paund për një postim

Fëmijët e pasur të “Instagram”-it janë kudo dhe nuk ngurrojnë që makinat e tyre luksoze, pushimet e shtrenjta apo veshjet e markave të famshme,...

Ndodh edhe kjo! Noizy, Getoari dhe Meritoni ‘bashkë’ në këtë vend

Tensionet mes Noizyt dhe Meriton Mjekiqit nuk janë diçka e re. Prej muajsh (fatmirësisht) vetëm në distancë, dy djemtë ngacmohen e thumbojnë përmes postimeve në...

“Edhe një tjetër Rozi kryevepër”, pas kontraditave, kënga me Stinen “rikthen” Rozana Radin te Noizy(VIDEO)

Rozana Radi është rikthyer në muzikë, pas katër vitesh pauzë. Ajo ka bashkuar forcat me Stinen dhe ka publikuar këngën me titull “Serenata”. Ky klip...

Artikujt e fundit